Moje sukcesy

Kocham książki i czytam odkąd tylko się tego nauczyłam. Bloga postanowiłam prowadzić dla siebie po to aby pamiętać o wrażeniach z przeczytanych przeze mnie książek. Wiele razy było mnóstwo zawahań, wątpliwości czy mi to wszystko potrzebne. Odkąd zaczęłam osiągać sukcesy wiem, że zmierzam we właściwym kierunku.

Pierwszą książką, w której ukazał się fragment mojej powieści była ,,Wyspa" Joanny Miszczuk. Autorkę znałam już wcześniej, więc był to dla mnie ogromny zaszczyt. To piękna obyczajówka, którą każdemu mogę polecić.

Kolejną książką gdzie można podziwiać moje nazwisko jest Pulse. Ogromny prestiż, zagraniczne nazwisko, które już zdążyło rozgrzać książkowy świat. Tym razem to romans z dużą dawką erotyki. Jeszcze nie jest to typowy erotyk, myślę, że nie będziecie oburzeni tylko rozemocjonowani tym co się dzieje.
To moje sukcesy z 2015 roku.
2016 też świetnie się rozpoczął.

Znów Gail McHugh i moja recenzja w środku. Tym razem mocny erotyk, który nie każdemu się spodoba. Taka jazda przez fantazje seksualne, których się sami boimy. Miłosny trójkąt. Może nie dla każdego, ale mi się spodobało :)

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.