24 kwi 2015

260.Randki w wielkim mieście

Tytuł: Randki w wielkim mieście
Autor: Aga Szymańska
Stron: 147
Wydawnictwo: Nowy Świat
Rok wydania: 2015
Moje zdanie: Bardzo dziękuję wydawnictwu za możliwość przeczytania tej książki.
Nina ma już czterdziestkę na karku. Do tego rozwód. Córka dorasta. Chyba jak każdy tak i ona nie chciałaby zostać na starość sama. Dlatego loguje się na portalu randkowym ,,Twoje serduszko”. Kogo spotka?
Niby temat mógłby wydawać się bardzo prosty i zasadzie mało odkrywczy. Kobieta po przejściach i portal randkowy. Czy tego wszystkiego już nie było? Może i tak, ale pani Aga Szymańska potrafi zaciekawić. Książka została napisana z wprost niesamowitą lekkością i świeżością. Szybko się ją czyta, odpręża i poprawia humor na wiele godzin. Chociaż w głębi duszy kibicujemy głównej bohaterce to i tak możemy się uśmiać z jej perypetii. Wiele razy jej wpadki się jednak powtarzały, to może być minusem.
Muszę jednak przyznać, że opisane historie są wbrew pozorom prawdziwe. Nie wiem czy można znaleźć miłość w internecie. Jednak to coś co nas da siebie na początku przyciąga jest chyba kluczowe. Miałam kiedyś krótki romans z internetowym czatem. Dawno, już prawie dwa lata temu chciałam jakoś zabić nudę. Pamiętam, że każdy napotkany tam facet w miarę pisania stawał się gorszy od poprzedniego.
Oczywiście książka nie neguje całkowicie portale randkowe. Po prostu pokazuje, że niepowodzeniami nie należy się przejmować, a miłość przychodzi do nas wtedy kiedy to ona chce. Nasze wymagania się nie liczą. Cały czas musimy tylko w nią wierzyć.
Podsumowując perypetie Niny są ciekawe. Wciągnęłam się i dlatego książka zajęła mi tylko jeden wieczór.
Ocena:4+/6
Co wy sądzicie o portalach randkowych? Da się na nich znaleźć miłość?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.