21 lut 2017

Zrób prezent swoim książkom

Jeśli odwiedzasz mojego bloga to w większym lub mniejszym stopniu jesteś molem książkowym, osobą uzależnioną od książek. Taką co to je wącha, kartkuje, przegląda ze wszystkich stron i generalnie bez czytanie nie wyobraża sobie życia. A gdyby tak tym uwielbianym przez ciebie przedmiotom zrobić niespodziewany prezent? W postaci pięknej zakładki magnetycznej na której są reprodukcje obrazów współczesnych malarzy.  DESA Modern przygotowała wyjątkową kolekcję magnetycznych zakładek do książek. Każda z nich prezentuje obraz jednego z najlepszych polskich artystów współczesnych.
Do współpracy zaproszono twórców, których prace były wielokrotnie doceniane w kraju i za granicą. Edward Dwurnik jest znany przede wszystkim z wyjątkowych wedut — cyklu „Podróże autostopem”, w którym maluje miasta z lotu ptaka. Plakaty i ilustracje Rafała Olbińskiego regularnie ukazują się na łamach takich magazynów jak „New York Times”, „New Yorker” czy „Time”. Jerzy Nowosielski jest jednym z najwybitniejszych współczesnych twórców ikon i autorem charakterystycznych aktów. Tutaj znajdziecie ofertę.


Lubię zakładki, raczej nie zdarza mi się używać luźnych kartek. Zawsze jest to zakładka, nigdy jednak nie miałam tak pięknej. Moja jest wzorowana na pracy Rafała Olbińskiego ,,Trzeci wymiar czasu". Kolory, które się na niej znajdują mają w sobie coś magicznego i magnetyzującego. Ostatnio zamiast czytać zdarza mi się wpatrywać w ten piękny obraz. Zakładka jest solidnie wykonana, posłuży nam na dłuższy czas. Nie niszczy książki, nie jest gruba, nie wylatuje nawet podczas noszenia książki luźno w torebce. To z pewnością miły prezent. Jeśli nie dla ulubionej książki to dla ukochanej osoby.
Dziękuję Bussiness & Culture za tę niezwykłą Walentynkę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.