3 maj 2016

Konkurs z Robinem Cook'iem

Oczywiście urodziny bloga nie mogły tak szybko minąć. Muszę was czymś obdarować, a w związku z tym, że od Wydawnictwa Rebis dostałam ostatnio dwa egzemplarze pewnej książki Robin'a Cook' a to ktoś z was ją otrzyma. Potrwa on aż do 30 czerwca, chciałabym na spokojnie ogarnąć się z egzaminami i ślubem :)
Dodatkowo jeśli w konkursie udział weźmie ponad 20 osób do wygrania będzie jeszcze kolejna książka, dla innej osoby, fundowana przeze mnie. Chyba można powalczyć, ponieważ zasady są dość proste.
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com
2.Fundatorem książki ,,Znieczulenie" jest wydawnictwo Rebis, kolejna książka ufundowana zostanie przez właścicielką bloga.
3.Konkurs potrwa do 30 czerwca.
4.Po tym czasie w ciągu tygodnia pojawią się wyniki.
5.Aby wygrać należy na wejść na stronę Wydawnictwa Rebis, przejrzeć ich bogatą ofertę i odpowiedzieć na pytanie. Jaką książkę z oferty wydawnictwa Rebis chciałbyś przeczytać najmocniej i dlaczego? Jeśli na stroni głównej wyskakuje błąd wystarczy rozwinąć zakładkę książki i wybrać odpowiedni dział. Tutaj już wszystko działa poprawnie.
6. Obowiązkowym warunkiem jest także obserwacja bloga i podanie adresu mailowego do kontaktu w razie wygranej.
7.Będzie mi miło jeśli udostępnicie na swoich blogach informację o konkursie. Zwiększa to prawdopodobieństwo kolejnego konkursu. Wiadomo, że przyjemniej organizować coś w czym dużo osób bierze udział.
8. Konkurs skierowany do osób mieszkających na terenie Polski.
9.W razie gdy skontaktuję się z laureatem nagrody i w ciągu tygodnia nie uzyskam od niego adresu zamieszkania wyłonię innego zwycięzcę. 
10.Zwycięzca zostanie wybrany w drodze losowania.
11.Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.