8 cze 2016

289.Niezrównani

Niezrównani to pierwsza część nowej serii Beautiful Idols, kolejnych książek spod pióra Alyson Noel.

na Hollywood Boulevard najlepiej patrzeć zza okularów przeciwsłonecznych z dodatkowym filtrem w postaci niskich oczekiwań.

Wyobraźcie sobie Sunset Boulevard, z pozoru niczym nie wyróżniającą się ulicę. Dopiero po zmroku wszystko się zmienia. Ekskluzywne kluby tętnią życiem. Layla, Aster i Tommy zgłaszają się do konkursu, mają być promotorami najsłynniejszych klubów, przyciągać do nich jak najwięcej młodych ludzi, zwłaszcza gwiazd znanych z okładek gazet. Sami nie wiedzą do jakiego brutalnego świata zostają wciągnięci.

Od czasu do czasu lubię sięgnąć po jakąś kompletnie odmóżdżającą i lekką lekturę, która nie będzie ode mnie zbyt wiele wymagała, a jednak dostarczy mi rozrywki na kilka godzin. Taka jest właśnie ta historia.
Opowiada o bogatym i zakłamanym świecie, w jakim żyją gwiazdy. Gdzie każdy gest i emocje są starannie wyreżyserowane. Tylko po to aby gazety i blogi plotkarskie miały o czym pisać, a fani mieli powód do emocjonowania się poczynaniami ulubionej aktorki czy aktora.

Gdzieś w tym wszystkim trójka z pozoru zwykłych nastolatków Okazuje się, że konkurs bardzo ich zmienia. Już nie boją się dążyć po trupach do celu. Liczy się tylko sława i pieniądze. Layla, Aster i Tommy. Nie jestem w stanie polubić żadnego z nich. Zwłaszcza Layla zaszła największą przemianę, z dobrej dziewczyny stała się jadowitą blogerką czyhającą na każde potknięcie sławnej osoby.

Książkę przeczytałam w jeden dzień. Zostałam wciągnięta w intrygę, właściwie mało zostało wyjaśnione. Jestem ciekawa co będzie działo się w kolejnych tomach serii. Podsumowując, to lekka i odprężająca lektura pokazująca zakłamany i kolorowy świat z pierwszych stron gazet. Może nie najwyższych lotów ale można przy niej miło spędzić czas.
Ocena: 4/6
Tytuł:289.Niezrównani
Autor: Alyson Noel
Stron: 333
Wydawnictwo: Harper Collins
Rok wydania: 2016

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Harper Collins

Już niedługo:
290.Nadzieje i marzenia
291.Matka i dziecko

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.