19 lip 2017

Cykliczny konkurs u Chabrowej #3 i wyniki

Kolejny miesiąc już za nami. Przechodzicie samych siebie. Tym razem bardzo ciężko było wybrać mi tylko jedną osobę, liczyła się kolejność zgłoszenia do konkursu.
Gosiaczek  otrzymuje ode mnie egzemplarz książki Pakistańska córka.
Ponieważ dużo osób zgłaszało się również po Behawiorystę postanowiłam dać wam kolejną szansę. Tym razem możecie wybierać wśród książki Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza.
1. Organizatorem cyklicznego i comiesięcznego konkursu jest Chabrowa ( Klaudia Kasznicka), właścicielka bloga www.moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com
2. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest dodanie bloga do Obserwowanych, podanie adresu mailowego w komentarzu poniżej, napisanie którą książkę wybieracie oraz
udzielanie się. Oceniana będzie wasza aktywność. Chodzi mi o regularne komentowanie ukazujących się postów. Mam nadzieję, że będziecie mnie dzięki temu regularnie odwiedzać.
3.Do wygrana jest egzemplarz książki ,,Behawiorysta" Remigiusza Mroza lub ,,Lampiony" Katarzyny Bondy do wyboru ( obie raz czytane)
4.Konkurs trwa od 19.07 do 19.08.2017
5.Konkurs wyłącznie dla pełnoletnich
6.Koszty wysyłki na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pokrywam ja.
7. Zgłoszenie w rozdaniu jest równoważne z akceptacją warunków rozdania i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wzór zgłoszenia:
1.Obserwuję jako:
2.E-mail:
3.Wybieram:
A dalej według waszego uznania ślady działalności i aktywności na blogu. Jeśli będziecie aktywni to z pewnością to zauważę. Miło widziane udostępnienia tego posta czy blogowego facebook'a. Pełna dowolność.

1 komentarz:

  1. Are you looking for free Google+ Circles?
    Did you know you can get them AUTOMATICALLY & TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.