24 lip 2017

Stosik #51

Praktycznie nie odpisałam jeszcze na wszystkie komentarze z poprzedniego stosika, a tutaj już kolejny. Same smakowite kąski. Sama nie wiem, która mocniej mnie kusi i z którą wiążę większe nadzieje. Od góry:
Powieść, która zbiera absolutnie same pozytywne opinie. Fantastyka opowiadająca o złej Królowej Kier z Alicji z Krainy Czarów. Już podoba mi się fakt, że została w niej przedstawiona nie postać o której każdy mówi, a ta, która mocniej fascynuje - czarny charakter. Autorka stworzyła słynną Sagę Księżycową. Mam nadzieję, że będę miała okazję ją przeczytać.
A tutaj liczę po prostu na przyjemną, lekką, wakacyjną lekturę. Taką przy której miło spędzę czas, odprężę się i poczuję wakacyjny klimat.
Historia dla dzieci przy której na razie lepiej pobawi się mama. Dziecko jest zainteresowana mnóstwem obrazków.
Kolejna wakacyjna propozycja tym razem od wydawnictwa Wielka Litera. To kolejna część jednak podobno można czytać je oddzielnie. Czy ta obyczajówka mi się spodoba?
Czytałam Ostatnią noc w Tremore Beach tego autora i byłam nią absolutnie zachwycona. Umie budować niezwykły klimat grozy. Wtedy było to nadmorskie miasteczko, teraz Prowansja. Ogromnie jestem ciekawa jakie wrażenie u mnie wywoła.
Co zainteresowała was dzisiaj najmocniej? Powieści młodzieżowe, fantastyka, mroczny thriller czy obyczajówki? Na którą recenzję będziecie czekać?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.