11 paź 2017

Stosik #55

Przyszedł czas na nowy stosik. Jestem z niego niesamowicie dumna. W najbliższym czasie zapowiadają się naprawdę same ciekawe lektury.
1.Consolation
Jej recenzję mogliście przeczytać już w poniedziałek, a więc tam was odsyłam. To pewnie jedna z piękniejszych powieści jakie przeczytam w tym roku.
2. Zanim wstanie dla nas słońce
 Jeszcze nie miałam okazji czytać książek Gabrieli Gargaś, a już wiele razy przekonywaliście mnie, że dużo na tym tracę. Miejmy nadzieję, że się spodoba i wywoła mnóstwo emocji. Przecież książki polskich autorek powieści obyczajowych są naprawdę świetne.
3. Na pokuszenie
Nie widziałam filmu i nie wiem czy w najbliższym czasie to zmienię. Mam jednak nadzieję, że będzie to historia ze świetnym klimatem.
4.Listy do utraconej
Wierzcie mi na słowo, że właśnie ta książka się tutaj znajduje. To podobno bardzo emocjonalna i wstrząsająca powieść dla młodzieży
5.Wybory Niny
Zapowiadana przeze mnie książki od Wydawnictwa Lira. W październiku będzie emocjonalnie i obyczajowo. Wrzesień to ciężkie książki o przewrotach politycznych
6.Raki pustelniki
Drugi tom sagi rodu Neshov. Pierwszy ogromnie mnie zachwycił, sprawił, że chciałam jak najdłużej delektować się przepiękną prozą autorki. Mam nadzieję, że kolejna część trzyma poziom poprzedniczki i będzie tak samo klimatycznie.
7.Współcześni kochankowie
Sięgnęłam po nią od razu po przeczytaniu opisu, a później odłożyłam na półkę. Czeka już chyba od lipca. Czas w końcu ją przeczytać. Liczę na zabawną powieść obyczajową. Czy tak będzie?
Jaka książka was dzisiaj zaciekawiła? Coś już znacie? Na recenzję której czekacie najmocniej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.