30 gru 2013

Podsumowanie roku

Miałam napisać jutro, ale może będziecie się szykować albo coś. Sylwestra nie lubię, nie dla mnie to. W inne dni imprezy to co innego, a tej nocy bawić się nie umiem. Wam za to życzę szampańskiej zabawy.
 W Nowym Roku życzę wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń, żeby nie był gorszy niż ten poprzedni. Do siego roku!
W tym roku wiele się u mnie działo, najpierw pierwsze zauroczenie, później rozstanie. Dziękuję, że zawsze byliście razem ze mną i mnie wspieraliście. 
Co mnie zdziwiło najbardziej to ilość przeczytanych książek. Mianowicie 90 pozycji. Nie spodziewałam się. O 13 więcej niż w ubiegłym roku. 
Jeśli chodzi o ten miesiąc to przeczytałam 7 książek. Odwiedziliście mnie 3423. Tak! Przekroczyłam liczbę 3 tysięcy wyświetleń na miesiąc. Mam też 146 obserwatorów, a więc przybyło 4.
Dziękuję wam za ten rok! 

20 komentarzy:

 1. Z okazji Nowego Roku najserdeczniejsze życzenia, spełnienia wszystkich marzeń, a gdy one się już spełnią, garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens...oraz dostrzegania piękna nawet w codziennych sytuacjach...a każda chwila żeby była dowodem na to, że życie jest naprawdę piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyników i życzę dalszych sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 3. 90 książek to wspaniały wynik, gratuluję :-) Życzę jeszcze lepszego i szczęścia w nadchodzącym roku :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. 90 książek - o matko, jak dużo! Gratuluję! Mnie się udało "machnąć" 73 książeczki ^^ Watpię, żeby wynik przyszłoroczny bardzo różnił się od tego... Ale trzeba byc ambitnym ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wynik. Ja cieszę się, że dobiłam do setki. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęśliwego Nowego Roku - oby 2014 był lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne wyniki. Zwłaszcza ilość przeczytanych książek powala. Super! Oby tak dalej.
  Szczęśliwego Nowego Roku!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny wynik - 90 książek robi wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.