13 gru 2013

148.Droga do szczęścia

Tytuł: Droga do szczęścia
Autor: Nora Roberts 
Stron: 442
Wydawnictwo: Harlequin
Rok wydania: 2010
Moje zdanie: Książki Nory Roberts były dla mnie do tej pory zagadką. O autorce tej z pewnością każdy słyszał. Napisała ona ogromną liczbę książek, w mojej bibliotece jest ich cały regał. Z półki wzięłam pierwszą lepszą książkę. Zwróciłam tylko uwagę żeby nie była to część jakiejś serii. Niczym się nie sugerowałam, dlatego w domu bardzo się zdziwiłam gdy okazało się, że przedstawione tutaj zostały dwie historie.
 ,,Przerwana gra” opowiada o Asher i Taju. To dwie gwiazdy tenisa, znane na całym świecie, które połączył gorący romans. Ich dzieciństwo niesamowicie się różniło i chyba to tak bardzo przyciąga ich nawzajem do siebie. Niespodziewanie Asher znika by pojawić się ponownie po trzech latach. O co tutaj chodzi?
 ,,Skazani na siebie” to opowieść o dalekich kuzynach Pandorze i Michaelu. Są zupełnie różni, gdy tylko się widzą kłócą się i skaczą sobie do gardeł. Ich wujo w spadku nakazuje zamieszkać im razem w jego rezydencji przez pół roku. Widocznie widział w tym jakiś cel. Czy nie dojdzie do rozlewu krwi?
 Co ja poradzę, że po prostu bardo lubię takie książki. Od początku do końca wiadomo jak to się skończy, ale ja lubię czytać optymistyczne historie. Pozwalają uwierzyć, że na każdego czeka szczęście, chociażby nie wiadomo jak źle było teraz. Kiedyś się ułoży.
 Pani Roberts pisze bardzo barwnie i ciepło. Czuć emocje, których w takich książkach szukam. Jest bardzo przewidywalnie, ale dla mnie nie jest to dużym minusem. Bohaterowie są wykreowani wystarczająco żebyśmy zdążyli ich polubić. Czytało mi się bardzo szybko i łatwo. Polecam fanom takich książek.
Ocena:5-/6
Już jutro zaprezentuję wam duży zakupowy haul.

12 komentarzy:

 1. Lubię jej ksiązki. Na razie muszę przeczytać to co na półce mam tzn te jej powieści. Dwie historie w jednej to u tej autorki norma zwłaszcza w tych typowo romansowych pozycjach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiedziałam, z jednej strony fajnie w jednej książce mamy dwie różne historie

   Usuń
 2. Oczywiscie znam autorkę, ale jeszcze nic jej nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś to się z pewnością zmieni

   Usuń
 3. autorkę znam, ale nie czytałam jeszcze żadnej jej książki...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też bardzo lubię książki Roberts, czasami wolę coś romansowego,czasami podchodzącego pod sensację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę sięgnąć po jej inne książki

   Usuń
 5. Do Nory nie trzeba mnie zbytnio zachęcać. Ja jej książki połykam w ciemno.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam bodajże jedną jej książkę i wspominam miło, więc pewnie jeszcze kiedyś po jakiś tytuł sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.