10 lip 2016

Stosik #42

Na początek recenzje, które ukazały się nie na moim blogu, a na stronie Czytamwszedzie.pl. Wystarczy kliknąć w link, zapraszam do komentowania.
1.Barbara Taylor Bradford ,,Cavendon Hall". Lubicie klimat książek Jane Austen? Tutaj jest naprawdę podobnie chociaż czasy są trochę inne. Książka mnie naprawdę wciągnęła, te wszystkie bale, proszone przyjęcia i intrygi.
2.Jojo Moyes ,,Zanim się pojawiłeś". Pierwsza książka Jojo Moyes jaką miałam okazję przeczytać. Niech rekomendacją będzie fakt, że rozłożyła mnie emocjonalnie na łopatki. Przy jej czytaniu wylałam wiele łez, mnóstwo się zastanawiałam nad tym co zrobiłabym na miejscu bohaterów.
3.Paullina Simons ,,Samotna gwiazda". Autorka znana przede wszystkim z sagi o losach Tatiany i Aleksandra. Tę powieść zaczęła pisać w polskim pociągu. To historia o dojrzewaniu, miłości, podróży i wybieraniu własnej życiowej drogi.
4.Andrzej Pilipiuk ,,Litr ciekłego ołowiu".  Współpraca z portalem sprawia, że mam okazję czytać książki autorów o jakich zawsze tylko marzyłam. Pilipiuk to było moje must read. To zbiór opowiadań, jedne lepsze, inne gorsze. Mają jednak specyficzny klimat.
A teraz to co w najbliższym czasie zobaczycie na blogu.
1. Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Złodziej pioruna. Chciałam ją przeczytać już od dawna, właściwie odkąd została wydana w Polsce. Mity greckie wielbię od dzieciństwa, kocham te niesamowite opowieści, a więc pojawienie się jej na mojej półce było kwestią czasu.
2.Isabel Allende ,,Japoński kochanek". Przeczytałam większość wydanych w Polsce książek tej autorki i bez wyjątku każda mnie oczarowała. Ciekawe jak będzie z tą.
3.Cecelia Ahern ,,Miłość i kłamstwa".  Podobnie jak wyżej z tym, że widziałam, że książka zbiera raczej negatywne opinie. Mam nadzieję, że ze moimi wrażeniami będzie całkowicie inaczej.
Co was dzisiaj zaciekawiło?

Już niedługo:
293.Złodziej pioruna

1 komentarz:

  1. "Zanim się pojawiłeś" to ciekawa książka, a "Japoński kochanek" mnie interesuje ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.