27 lip 2016

Stosik #43

Jak zwykle na pierwszy plan wychodzą recenzje, które już się ukazały i możecie je przeczytać na stronie Czytamwszedzie. Wystarczy kliknąć w tytuł książki.
1.Jill Alexander Essbaum ,,Hausfrau". Historia o małżeństwie, które przeżywa ogromne problemy. Mocno psychologiczna i poruszająca. Książka do przemyśleń.
2.Remigiusz Mróz ,,W cieniu prawa". Moja pierwsza powieść Remigiusza Mroza. Chociaż podobno nie jest najlepszą w jego dorobku to coś czuję, że i mnie dopadnie Mrozomania.
3.Emily Giffin ,,Pierwsza przychodzi miłość". Najnowsza powieść tej autorki. Powiem wam, że jej temat jest bardzo nowatorski, odważny i po prostu ciekawy. Obyczajówka jakich mało. Świetna na lato.
4.Rick Riordan ,,Morze potworów". Drugi tom serii o Percym Jacksonie. Miejmy nadzieję, że okaże się tak udany jak poprzedni.
5.Iwona Czarkowska, Anna Willman ,,Baśnie świata". Pięknie wydany zbiór osiemdziesięciu opowieści. Mnóstwo czytania na głos :)
6.Jojo Moyes ,,Kiedy odszedłeś". Drugi tom historii. Ciekawa jestem jak główna bohaterka poradzi sobie z tym co wydarzyło się wcześniej.
7.Christoph Marzi ,,Heaven. Miasto elfów". Dawno nie miałam do czynienia z fantastyką. Tutaj zapowiada się coś leciutkiego.
8.Umi Sinha ,,Miejsce na Ziemi". Egzotyczna saga rodzinna. To jedna zdanie przekonuje mnie, że muszę ją przeczytać.
9.Grzegorz Kalinowski ,,Śmierć frajerom". Chyba pokazywałam ją już w jakimś stosiku. Później coś poprzekładałam i wylądowała na dnie tego. Musi być już przeczytana.
Co was dzisiaj zaciekawiło?

Już niedługo:
296.Baśnie świata
Podsumowanie lipca
297.Morze potworów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.