18 maj 2017

Cykliczny konkurs u Chabrowej


Chyba się ze mną zgodzicie, że Moje-ukochane-czytadełka potrzebują reanimacji. Czasy kiedy było tutaj mnóstwo czytelników i komentarzy pod każdym postem minęły po nieregularnym pisaniu po porodzie. Chciałabym żeby to wszystko wróciło. 

Pierwszym krokiem do reanimacji bloga jest zmiana wyglądu. Znów jest brzoskwiniowy kolor, trochę inny układ i czcionka. Mam nadzieję, że wam się podoba. Gdybyście mieli jakieś zastrzeżenia to piszcie.
Drugim krokiem ma być optymalizacja postów pod kątem SEO. Kreatywa w jednym z ostatnich postów uświadomiła mi jakie to ważne. Nie wygląda też na takie trudne.

Trzeci krok będzie chyba najprzyjemniejszy dla was. Postanowiłam, że raz w miesiącu będziecie mogli u mnie wygrać jedną z dwóch lub więcej książek. Mam nadzieję, że zadanie konkursowe nie jest trudne.

1. Organizatorem cyklicznego i comiesięcznego konkursu jest Chabrowa ( Klaudia Kasznicka), właścicielka bloga www.moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com
2. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest dodanie bloga do Obserwowanych, podanie adresu mailowego w komentarzu poniżej, napisanie którą książkę wybieracie oraz
udzielanie się. Oceniana będzie wasza aktywność. Chodzi mi o regularne komentowanie ukazujących się postów. Mam nadzieję, że będziecie mnie dzięki temu regularnie odwiedzać.
3.Jeśli będzie jakikolwiek odzew na kolejną odsłonę tego konkursu możecie liczyć za miesiąc, wtedy też opublikuję wyniki, a inny konkurs być może pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Chcę w końcu was wynagrodzić za te wszystkie spędzone ze mną lata. Okazuje się, że niedawno minęło 5 :)
4.Do wygrana jest egzemplarz książki ,,Małe rzeczy" Jodi Picoult lub ,,Japoński kochanek" Isabell Allende do wyboru.
5.Konkurs trwa od 18.05 do 18.06.2017
6.Konkurs wyłącznie dla pełnoletnich
7.Koszty wysyłki na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pokrywam ja.
8. Zgłoszenie w rozdaniu jest równoważne z akceptacją warunków rozdania i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wzór zgłoszenia:
1.Obserwuję jako:
2.E-mail:
3.Wybieram:
A dalej według waszego uznania ślady działalności i aktywności na blogu. Jeśli będziecie aktywni to z pewnością to zauważę. Miło widziane udostępnienia tego posta czy blogowego facebook'a. Pełna dowolność.

P.S. Napiszcie czy taka forma konkursu jest dla was odpowiednia, czy podoba wam się odmieniony wygląd bloga?

1 komentarz:

  1. Ever wanted to get free Twitter Followers?
    Did you know that you can get them ON AUTOPILOT AND ABSOLUTELY FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.