Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie czerwca i konkurs

Jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno mówiłam, że mam tyle wolnego, a teraz już wszyscy zaczęli wakacje. Co jest jednak najdziwniejsze to fakt, że nie chodzę do szkoły, intensywnie szukam pracy. Uczę się wszystkiego w domu i okazuje się, że mam mniej czasu niż wcześniej. Dobrze, że jakoś nadążam z tym czytaniem książek, ponieważ lato to czas wspaniałych nowości.
W czerwcu przeczytałam 13 książek. Tyle samo co w maju. Ciekawe jaki będzie lipiec? 
Zainteresowanych kupnem książek, które ostatnio recenzowałam zapraszam tutaj
Do tego w ciągu roku przeczytałam już 59 książek. Wyzwanie już za mną.
Zrecenzowałam za to 15 książek. W końcu nie mam zaległości.

Czas na obiecany konkurs

,,Ekstrakt z kwiatu orchidei" to nowość wydawnictwa Prószyński i s-ka. Niedługo ukaże się moja recenzja tej książki, a was zapraszam do wspólnej zabawy. Nagrody są bardzo ciekawe.
Mianowicie.
Nagroda główna – zestaw kosmetyków Yves Rocher o wartości 216,9 zł:
Energizujący krem młodości na dzień do skóry normalnej i mieszanej 40 ml

Błyszczyk powiększający usta SEXY PULP

Tusz podkręcający rzęsy Volume Vertige 

Oraz dwa wyróżnienia w postaci książek „Ekstrakt z kwiatu orchidei”.

Waszym zadaniem jest napisać mi swój przepis na wieczną młodość.
Może być w jednym zdaniu lub cały poemat. 
Mój przepis na wieczną młodość to dużo miłości i rodzinnego szczęścia, trochę ruchu i optymizmu, a do tego same dobre i ciekawe książki. Używać najczęściej jak się da. 

Wzór zgloszenia
E-mail:
Odpowiedź na pytanie:

Regulamin konkursu
1.Organizatorami konkursu jestem ja i wydawnictwo Prószyński i s-ka
2. Fundatorem nagród jest wydawnictwo Prószyński i s-ka
3.Aby wziąć udział w konkursie należy tylko podać e-mail i odpowiedź na pytanie.
4.Bardzo miło widziane jest opublikowanie podlinkowanego baneru na swoim blogu lub facebooku. Im was więcej tym więcej konkursów w przyszłości. Już mam kilka pomysłów.
5.Konkurs trwa od 01.07 do 01.08
6. Po tym czasie wspólnie z wydawnictwem wyłonimy najciekawsze odpowiedzi i ktoś zostanie obdarowany kosmetykami, a dwie osoby książkowymi wyróżnieniami. 
7.W razie jakiś uwag proszę pisać. Mam jednak nadzieję, że o niczym nie zapomniałam :)
Powodzenia :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

214.Młyn nad Czarnym Potokiem

Tytuł: Młyn nad Czarnym Potokiem Autor: Anna J. Szepielak Stron: 516 Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Rok wydania: 2013 Moje zdanie: Rzadko mam okazję czytać polskich autorów. Jakoś zawsze ciągnie mnie w bibliotece do innego regału. Tym razem skierowałam swoje kroki gdzie indziej. Słusznie?  Anna Szepielak jest z zawodu nauczycielką i bibliotekarką. Zadebiutowała książką ,,Zamówienie z Francji”, o której wiele słyszałam i chciałabym ją kiedyś przeczytać.  Życie Marty to ostatnio pasmo nieszczęść i wypadków. Mąż jest zapracowany i niczym się nie interesuje, córeczka ciągle chora, a wszystko jest na jej głowie. Do tego spada na nią organizacja zjazdu rodzinnego na cześć przyjeżdżającej po Polski ciotki z Ameryki. Będzie to jednak okazja do zapoznania się z rodzinnymi historiami, tajemnicami oraz spojrzenia z dystansem na swoje życie.  Liczyłam na lekką obyczajówkę. Co otrzymałam? Lekką, ciepłą obyczajówkę, do tego odrobinę sagi rodzinnej, który to gatunek ubóstwiam. Życie

Podsumowanie września

Wrzesień za mną. Ufff... Ostatnimi czasy staram się rozciągać dobę do przynajmniej 48 godzin. Czasami prawie się udaje, czasami ze zmęczenia zasypiam w trakcie. Jest męcząco, nawet nie spodziewałam się, że tak może wyglądać klasa maturalna, tym bardziej w mojej, kochanej szkole. Wychowawczyni powiedziała, że przy naszym trybie nauki nie powinniśmy już nic robić w domu. Co dopiero jak z dnia na dzień mamy 15 stron A4 słówek z angielskiego. Tak mijał mi wrzesień. Co z książkami?  Przeczytałam 3 książki. Szału nie ma, obiecuję poprawę, ale czy mi się uda? Zrecenzowałam 5 książek. Więcej, bo miałam zapasy, które już się jednak pokończyły. Obserwatorów mam 186. Jeden ubył :)  Za to przynajmniej na facebooku przybyło i jest 571. Było 544. Parę dni temu świętowałam też 100 tysięcy wyświetleń mojego bloga. Dziękuję wam.  Licznik zatrzymuję na 101 830. Przybyło 14 186.  Nie wiem jak to się stało, ale pobiłam 13 tysięcy z sierpnia.  Kochani jesteście :* 

Pomysł na dziś #28

Co sądzicie na temat tatuaży? Podobają się wam, a może wprost przeciwnie?  Przyznam, że ja miałam ostatnio jakąś manię i wyszukiwałam różnorodne wzory, ale chyba mam za mało odwagi żeby sobie coś takiego zrobić. Fajnie to czasami wygląda, ale co gdy ktoś jest tak zmienny jak ja i może za jakiś czas przestanie mu się to podobać. Czasami są to po prostu małe dzieła sztuki, na taki bym się z pewnością nie zdecydowała, ale nie jest super? Ten jest taki klimatyczny. Prawda. Czasami lepiej oddać i już więcej na to nie patrzeć, nie czytać nic, przynajmniej wtedy nie pozmieniam na złe odpowiedzi. Prawdziwy obrazek. Jestem za gruba. Druga powie jestem za chuda. Każda jest ważniejsza niż jej waga i piękna. Ostatnio coś się we mnie zmieniło. Bardziej się wszystkim cieszę. Ćwiczę, ale już nie mam takich ogromnych kompleksów, czasami zupełnie nieuzasadnionych. Ciekawie to wygląda Jakie piękne kolory :)