7 lip 2015

290.Lato w Rzymie

Tytuł: Lato w Rzymie
Autor: Kate Hardy, Susanna Carr, Cathy Williams
Stron: 382
Wydawnictwo: Harper Collins (Mira)
Rok wydania: 2015
Moje zdanie: Latem najczęściej sięgam po takie lekkie i niewymagające lektury. Słońce praży, myśleć się nie chce,  a jednak coś czytać trzeba. Książki tego typu doskonale łączą te wszystkie aspekty. 

Znajdziemy tutaj trzy mini-powieści. Trzy młode kobiety, które wyjechały do Rzymu i tam poznały niebezpiecznie przystojnych Włochów. Poznajemy Ellę Chandler, która bogatego właściciela sieci hoteli uważa za zwykłego przewodnika. Isabellę Williams, która zastaje wplątana w rodzinny konflikt. Bethany, która poznajemy bogatego Cristiana De Angelis i nie mówi mu, że jest biedną dziewczyną podczas gdy ona uważa ją z a bogaczkę. 

Trzy mini-powieści i trzy wywołujące rumieńce gorące romanse. Lubię takie książki i już trochę ich przeczytałam. Chyba po raz pierwszy zauważyłam, że taka długość jak mini-powieść mnie usatysfakcjonowała do końca. Wątki zdążyły się rozwinąć, a ja mogłam zakochać się w tych przystojnych i bezwzględnych w zdobywaniu kobiety Włochach. Moje zmysły wiele razy zostały rozpalone do czerwoności. 

Klimat Rzymu dodaje powieściom wiele uroku. Nawet banalny romans z akcją w takim miejscy wiele zyskuje. Książka czyta się praktycznie sama tym bardziej jeśli ktoś tak jak ja lubi takie historie. Powieści zostały napisane według podobnego schematu, ale nie zabrało mi to przyjemności z lektury. Nie umiem wybrać najlepszej, wszystkie są na równym poziomie. 

Podsumowując, miło spędziłam przy niej czas. To kolejna zdecydowanie wakacyjna lektura, którą wam polecam. Gdy na dworze gorąco, ona rozpala wyobraźnię. A ci Włosi to jednak wiedzą jak oczarować.
Ocena:5-/6
Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins i Mira


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.