2 lis 2015

Bez ciebie nie przeżyję

,,Collide" to książka, która spodobała mi się ogromnie. Pochłonęłam ją w jeden dzień, spowodowała u mnie szybsze bicie serca i drżenie rąk. ,,Pulse" leżało za to na mojej półce dość długo. Chciałam poznać dalsze losy bohaterów, a jednocześnie najlepiej żeby nigdy to się nie skończyło. Jednak uległam.

Wszystko się skomplikowało. Emily nie może być szczęśliwa z Gavinem, cały czas coś staje na ich drodze. Co zrobić jeśli tych dwoje nie może bez siebie żyć i szaleje gdy nie czują swojej bliskości i dotyku.

O ile w poprzednim tomie akcja gnała na łeb na szyję tot tutaj pędzi już bez żadnych zahamowań. Od pierwszej strony autorka funduje nam coraz nowsze rewelacje. Podczas czytania o niektórych po prostu przecierałam oczy ze zdumienia. Gail McHuhg po prostu nie ma litości dla czytelnika. W pewnym momencie wydarzyło się coś takiego, że wywołało u mnie emocje, a w konsekwencji rzut książką przez pokój. Osoby, które czytało wiedzą, że po prostu nie dało się inaczej. Te, które mają ją jeszcze przed sobą niech przygotują się na nieprzewidziane zwroty akcji.

Po raz kolejny są to ogromne emocje i namiętność. Miłość jaką każdy chciałby przeżyć w swoim życiu. Czasami po prostu zwykłe życie, jednak opisane w ten magnetyczny i zmysłowy sposób. Jak to tylko autorka potrafi. To opisy scen tak gorących, że czytelnika przechodzą ciarki. Mocne słowa, które nie są wulgarne,a subtelne. Książka, która od pierwszej kartki całkowicie zawładnie waszym sercem i umysłem.

Spodobała mi się zmiana Emily. To teraz bardzo dojrzała i niezależna bohaterka. Polubiłam ją w tej części znacznie bardziej. A Gavin? Takiego faceta nie można nie kochać i wielbić. On się nie zmienił, jednak jest to fakt na plus. Już jest idealny. 
Podsumować mogę śmiało jednym zdaniem. Chcę więcej takich książek. Teraz. Już. Co polecacie?
Ocena:6/6

Tytuł: 240.Pulse
Autor: Gail McHugh
Stron: 397
Wydawnictwo: Akurat
Rok wydania: 2015
Wszystkich, którzy widzą baner na górnej części strony zapraszam do klikania.
Za egzemplarz serdecznie dziękuję Business & Culture Wydawnictwu Akurat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.