12 mar 2016

Stosik #39

Stosiki to zawsze coś co najchętniej odwiedzacie i komentujecie. Postanowiłam, że zaprezentuję wam z czym wchodzę powoli w wiosenno-świąteczny klimat. Myślę, że te książki zostaną przeczytane bardzo szybko.
1. Bryan Reardon ,,Poszukiwanie". Nowość od Prószyńskiego i S-ka. Thriller psychologiczny opowiadający o rodzinie. Pewnego dnia rodzice dostają smsa ze szkoły, że doszło tam do strzelaniny.
Już za mną, nie mogłam się powstrzymać. Nie zdradzę więcej, napiszę tylko, że jest mocna.
2. Cristina Sanchez-Andrade ,,Zimowe Panny". Ta książka musiała mnie po prostu skusić. Ta okładka, ta fabuła. Mam ogromną nadzieję, że w recenzji napiszę to samo.
3. Louise Lee ,,Ostatnia prowokacja". Znacie Stephanie Plum? Gdy przeczytałam opis tej książki od razu z nią mi się skojarzyło ale podobno ta bohaterka jest absolutnie wyjątkowa. Będzie udana lektura i mnóstwo śmiechu.
4.Rupert Smith ,,Antrakt". Rodzinne tajemnice to coś co zawsze mocno mnie kusi i do siebie przyciąga.
5.Stefanie Zweig ,,Powrót na Aleję Rotschildów". Mam już za sobą dwie poprzednie części i byłam absolutnie zachwycona tą delikatnością opowieści o zwykłej rodzinie w niezwykłym czasie jakim była najpierw pierwsza, a później druga wojna światowa.
6. Paul Grossman ,,Dzieci gniewu". Bardzo lubię to wydawnictwo i mam nadzieję, że ten kryminał mnie nie zawiedzie :)
Co was zaciekawiło? Coś czytaliście? Może na coś polujecie?
W weekend możecie spodziewać się recenzji paranormal romance. Rzadkość na moim blogu, ale jednak :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.