13 kwi 2016

Stosik #40

Wiecie, że ogromnie lubię oglądać cudze i dodawać swoje stosiki? Teraz zapowiada się czas z naprawdę pasjonującymi lekturami. Pierwsze trzy to efekty mojej współpracy z Czytamwszedzie.
1.Janusz L. Wiśniewski ,,Udręka braku pożądania". Wiele słyszałam o samym autorze jak i jego książkach. Bardzo mnie kusił. Tę lekturę pochłonęłam w godzinę. Będziecie ją mogli przeczytać na portalu pewnie jeszcze w tym tygodniu.
2.Marta Abramowicz ,,Zakonnice odchodzą po cichu". Mój pierwszy przeczytany reportaż i od razu z niezwykle kontrowersyjnym klimatem. Autorka opowiada o zakonnicach, które odeszły z zakonu. Dlaczego? Co tam się działo?
3.Graham Masterton ,,Uznani za zmarłych". Również nowość dla mnie. O autorze mogłam sobie do tej pory tylko czytać. Ciekawe jaki klimat w niej panuje?
4.Randy Susan Meyers,,Bezpieczne kłamstwa". Czytałam bardzo pozytywne recenzje na temat tej książki, oby tak samo było ze mną.
5.Grzegorz Kalinowski ,,Śmierć frajerom". Dziwne w moim przypadku ale wielu w tym stosiku polskich autorów. Nie spodziewałam się, że książka jest tak potężna. 
6.Elizabeth Haran ,,Rzeka przeznaczenia". Saga rodzinna. To co lubię najbardziej.
7. Maja Lunde ,,Historia pszczół". Dotarła do mnie dzisiaj i pierwsze co zrobiłam po otworzeniu paczki to okrzyk zachwytu. Brawa dla wydawnictwa, to wydanie jest niesamowite. Wydawnictwo Literackie pokazało, że potrafi tworzyć książki. Oby tak samo było z lekturą.

Co was dzisiaj zaciekawiło? Na co będziecie czekać?Czego możecie spodziewać się niedługo:
282. Powrót na Aleję Rotschildów
Chabrowa w kuchni #3
,,Udręka braku pożądania"
Podoba się wam taki sposób informowania o kolejnych postach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.