29 gru 2015

Podsumowanie roku 2015

Koniec roku.Chyba nie tylko mi towarzyszy wtedy moment zadumy i takiego anielskiego spokoju. Nie myślę o tym co się nie udało, raczej co się zmieniło. 
W ciągu roku tego wszystkiego nie zauważamy. Sylwester 2013/14. Było wiele łez,smutku, rozczarowania i tęsknoty za kimś.By później w ciągu roku przypomnieć sobie o tym jedynym, zaręczyć się i zacząć planować ślub.To już za pół roku. 
Sylwester 2015/16 też będzie wielkim podsumowaniem. Matura poprzedzona wielkim stresem została zdana bez problemu, wymarzone studia biologiczne są. Piątka z ćwiczeń z botaniki ogólnej na koniec studiów już jest. W końcu uczę się tego co naprawdę mnie ciekawi. I chociaż egzamin z chemii przeraża to wiem, że muszę dać radę.Dla małego bąbelka we mnie.:)
Co do książek to ten rok mnie zaskoczył. Pojawiło się wiele współpracy. Dwie tak owocne, że mogliście podziwiać moje nazwisko w ,,Pulse"  i ,,Wyspie". Oby kolejny rok był taki sam.
w 2010 przeczytałam 99 książek.
w 2011 97
w 2012 78
w 2013 90
w 2014 81

a w tym roku?

Całe 119 książek. Tego jeszcze nie było. Teraz czytałam dłuższe książki niż 5 lat temu. Jak pisałam był to rok w którym wiele się działo. Teraz będzie jeszcze więcej. Uda mi się go pobić? Wątpię, jednak z każdego wyniku będę dumna. 

W nadchodzącym roku życzę wam, żeby nie był on gorszy od poprzedniego, tradycyjnie. Wielu sukcesów. Dużo zdrówka,szczęścia i spokoju. A jeśli uniesień to tylko tych pozytywnych. Udanego Sylwestra gdziekolwiek go spędzacie. Ja w domu i już nie mogę się tego doczekać. W spokojnym gronie najbliższych, z lampką Piccolo o smaku brzoskwini. 
Recenzja ,,Królowej Lodów z Orchard Street" w Sylwestra lub Nowy Rok.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.