24 cze 2017

Stosik #49


Kochani, jak oceniacie częstotliwość ostatnio dodawanych postów? Staram się aby pojawiały się regularnie w poniedziałki, środy i piątki. Weekendy są raczej rodzinne, a więc myślę, że spędzamy mniej czasu przed komputerem. Pojawia się też więcej waszych komentarzy, chętnie bierzecie udział w konkursach. Ogromnie mnie to motywuje i sprawia, że uśmiech pojawia mi się na twarzy. Dziękuję :)
Przechodzimy do stosiku.
1.Krąg. Jedna z najbardziej niepokojących książek jakie miałam ostatnio okazję czytać. To opowieść o świecie gdzie wszystko można opublikować w internecie. Nic nie dzieje się na żywo tylko w statusach na portalach społecznościowych. Jeśli chcesz mieć jakąkolwiek prywatność jesteś egoistą. Myślę, że ważna i dająca do myślenia powieść. U mnie sprawiła, że inaczej spojrzałam na telefon, internet i mimo tego, że teraz więcej mnie na blogu często jestem offline. Moja recenzja.
2.Pakistańska córka Książka, która przeniosła mnie do odległego Pakistanu i pozwoliła zastanowić się nad tym gdzie aktualnie ten nasz świat się znajduje. Udowodniła, że czasami wystarczy tylko marzyć i ciężko pracować i się uda. Moja recenzja.
3.Debiutant  No niestety, tym razem ogromnie mi się nie spodobało. Możecie poczytać moją recenzję, już dawno nie byłam tak nieprzychylna. Moja recenzja.
4.Tysiąc pocałunków  Czytałam, że to prawdziwy wyciskacz łez. Właśnie zaczynam ją czytać i powiem wam, że nie mogę się tego doczekać. Chcę wielkich emocji. Czy je otrzymam?
5.Nowa Jadłonomia  Całkowicie z mięsa nigdy nie zrezygnuję jednak dania z warzyw lubię i chętnie przyrządzam. Tutaj już znalazłam parę perełek.


6.Nadzieja na końcu świata Mój wypieszczony i wygłaskany egzemplarz najnowszej powieści ulubionej autorki. Saga rodzinna, wielkie namiętności, ciekawe wojenne czasy. Czy ta lektura mnie porwie?
Co was dzisiaj zaciekawiło?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.