14 maj 2015

Pomysł na dziś #36

Mam wrażenie, że jeśli dodaję zbyt dużo recenzji pod rząd to następuje takie zmęczenie materiału. Jestem znużona, wy rzadziej komentujecie. Dodatkowo ja po prostu lubię pisać o sobie, o tym co robię. Lubię się tym z wami dzielić, rozmawiać. Czasami mogę chociaż troszkę lepiej was poznać.
Ostatnio pojawiły się cztery recenzje pod rząd, a więc najwyższy czas na mały przerywnik.
Endomondo. Znacie tę aplikację? Kiedyś używałam, później wykasowałam. Postanowiłam wziąć się za siebie po maturze. Endomondo znacznie mi to ułatwia, ponieważ widzę, że coś się dzieje. Najbardziej budujące są wyświetlające się kolejne spalone kalorie. Zdaję sobie sprawę z tego, że to tylko urządzenie. Nie ma go w naszym ciele, nie odnotuje poprawnie każdej kalorii, ale ten widok zmusza do ćwiczeń. Nie ważne, że pół kilometra przebiegnę, pół przejdę. Widzę, że coś robię i jestem szczęśliwsza. Uczę się do matury, a w międzyczasie wychodzę na spacer. Nie tak, żeby się zmęczyć i nie mieć już na nic siły, ale żeby poczuć, że żyję. I tak parę razy w ciągu dnia.
Do tego mnóstwo jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Jest to dla mnie duże ułatwienie, ponieważ mogę łączyć przyjemne z pożytecznym i jednocześnie jeździć i czytać ciekawą książkę. Moim celem jest 3000 kilorii tygodniowo na rowerku. Ciekawe czy się uda?
Więcej czasu na rowerku od razu przyniosło efekty w postaci książek. Czytam jak szalona. Ostatnio książka, która ma 300 stron zajmuje mi jeden dzień. Cieszę się, bo w końcu mam więcej czasu na rzeczy, które kocham. Gotowanie też. Jutro robię pierś z kurczaka w koperkowym sosie. Jedliście?
Książek przybywa. Wygrałam książkę Jo Nesbo u Zacisze Wyśnione, a do recenzji otrzymałam ,,Mrok i mgłę" od Wydawnictwa Rebis. Właśnie jestem w trakcie tej drugiej.
A tu taka inspiracja. Gdy będę myślała nad bukietem do ślubu to tylko i wyłącznie takim :)
Coś was zaciekawiło?
P.S.
Wczoraj upolowałam coś takiego.
To teraz byle do 500 tysięcy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.