5 sty 2016

Stosik #37

Jakiś ciemny ten dzisiejszy stosik. A może mi się wydaje? W każdym bądź razie tego możecie spodziewać się w najbliższych recenzjach. Będzie trochę erotycznie, troszkę mrocznie i obyczajowo. Czyli jak zwykle.  Sufrażystki jeszcze kończę czytać. Mrozy w moim przypadku objawiają się jakimś brakiem chęci do wszystkiego. Muszę przywyknąć.
1. Kajetan Woźnikowski ,,Śmierć, zakon, jeż i demony". Tytuł bardzo dziwny, z pewnością wnętrze książki będzie takie samo. Czytałam ,,Myślodsiewnik tego autora i wtedy aż zdziwiłam się, że mamy niezwykle podobne poglądy. Teraz liczę na to samo.
2.Laurelin Paige ,,Uwikłani. Pokusa".  Troszkę erotyki na dobry początek roku, rozgrzeje największy mróz. Zapowiada się bardzo dobrze.
3. Jens Lapidus ,,Vip room". Kolejna propozycja od wydawnictwa Marginesy. Tym razem kryminalna.
4. Martin Calder ,,Lato w Gaskonii". A tutaj liczę na romans i letni klimat.
5. Beatrix Gurian ,,Stigmata". Troszkę mroku.
6. Małgorzata Gutowska-Adamczyk ,,Kalendarze". Autorka znana mi z powieści zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży. Ciekawe jak się tutaj spisała :)
Trochę książek się tutaj nie pojawiło, a także możecie spodziewać się ich recenzji.  ,,Amber" zostanie zrecenzowana przedpremierowo, czekajcie też na ,,Trawa bardziej zielona" czy ,,Emma i ja".
Co was zaciekawiło?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.