14 sty 2016

Niebezpieczny układ

Laurelin Paige ma trzy córki i kocha całować się z mężem. Lubi oglądać seriale m.in. The Walking Dead. Książki spod jej pióra to w tej chwili już wielki sukces. Pamiętam, że wiele osób nie czekało nawet na polskie tłumaczenie tylko czytało ją w oryginale już kilka lat temu. Naprzeciw czytelnikowi wyszło Wydawnictwo Kobiece i już w marcu możemy spodziewać się kolejnej części. Co jest w niej takiego niesamowitego?

Alayna Withers właśnie obroniła dyplom na nowojorskiej uczelni. Jest niezwykle piękna i inteligentna. Marzy o stanowisku menadżera klubu nocnego i nie chce wdawać się w żadną bliższą relację z mężczyznami- za dużo przeżyła. Hudson Pierce- bogaty i przystojny proponuje jej nieprzyzwoity i pokręcony układ, w którym dziewczyna ma udawać jego wybrankę serca. Czy się zgodzi?

Przeczytałam w ciągu kilku godzin i jestem zachwycona. Zastanawia mnie jednak fakt dlaczego ta książka tak mocno do siebie przyciąga. Niby fabuła nie jest jakoś niezwykle wyszukana. Nieziemsko seksownego i bogatego bohatera mogliśmy podziwiać już wiele, wiele razy. To wszystko już gdzieś było, a jednak książka zaciska na nas swoje szpony i nie pozwala nawet na chwilę oderwać się od lektury. Może to ten elektryzujący styl pisania autorki. Mocne, a jednocześnie subtelne i zmuszające do myślenia opisy. 

Westchnęłam z zachwytu, czując delikatne ciarki rozchodzące się po moim ciele. 
 Może to ten rozpalający ciało i zmysły układ. Czy da się udawać miłość i przywiązanie bez żadnego uczucia? Kolejnym atutem są postacie i ich mroczna przeszłość. Oboje zmagają się z czymś nad czym nie mogą zapanować, co jest od nich silniejsze. Motają się w swoich uczuciach i tak naprawdę nie znają samych siebie. Boją się tego co znajdą w głębi swojej duszy. 

Okładka jest to bardzo gorąca i po przeczytaniu nawet nie wyobrażam sobie innej. Podsumowując, to kawał emocjonującej literatury erotycznej. Właściwie ta część tylko rozpaliła moją ciekawość, a w kolejnych emocje będą pewnie jeszcze większe. Mocno na to liczę i Obsesja sądząc po tytule będzie prawdziwą jazdą bez trzymanki. Jeszcze większą dawką rozterek bohaterów.
Ocena:5/6

Za egzemplarz dziękuję bardzo Wydawnictwu Kobiecemu

Tytuł: 261. Uwikłani.Pokusa
Autor: Laurelin Paige
Stron: 355
Wydawnictwo: Kobiece
Rok wydania: 2015

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.