13 wrz 2017

Stosik #54

Naprawdę podziwiam wszystkich, którzy często dodają takie zdjęcia. Na to straciłam mnóstwo czasu i energii. Wspólnie z synkiem zrobiliśmy bałagan w całym pokoju, Wyszło jedno ostre zdjęcie. Przejdźmy może do tego co będę w najbliższej przyszłości czytać. Stosik na wrzesień to dwa naprawdę grube tomiska. Aż miło na nie popatrzeć. To koniec moich wakacji, niedługo będzie trzeba myśleć o studiach. Można czytać takie grube lektury. Obie zabiorą mnie też w egzotyczne podróże, a więc na długie jesienne wieczory po prostu idealnie.
Saga rodu Neshov to coś co chciałam przeczytać od dłuższego czasu. Kuszą mnie przede wszystkim opisy krajobrazów i ten specyficzny skandynawski klimat. Przeczytałam już kilka stron i muszę przyznać, że to książka, którą można się naprawdę delektować. Czwarty tom sagi ma swoją premierę 20 września. Trzy są już na mojej półce, oby wszystkie się spodobały.
To książka wydana przez Zysk i S-ka. Jest naprawdę gruba, została okrzyknięta jedną z najlepszych powieści XXI wieku. Ogromnie lubię historie opowiadające o niewolnictwie. Nie dość, że są mądre i wartościowe to jeszcze panuje w nich świetny, niepowtarzalny klimat. Pewnie będę musiała jej poświęcić trochę czasu. Zbiera jednak same dobre opinie, a więc pewnie warto.
Myślałam, że uda mi się napisać ten tytuł bez zerkania w podpowiedź wyżej na zdjęciu. Nie udało się. Po poradniki raczej nie sięgam. Tutaj najpierw urzekła mnie okładka, później doczytałam opis. To nietypowy poradnik, ponieważ to powieść o rozwoju osobistym, Może taka forma trafi do mnie bardziej i w końcu coś wprowadzę w życie.
Za sprawą tego kolosa przeniosę się do Chin. Wiecie, że tam ta powieść jest zakazana? Porusza ważne problemy polityczne i społeczne, a przy tym to po prostu saga rodzinna. Wiecie, że lubię takie książki. Z nią też spędzę dłuższy czas, jednak niech będzie to czas wykorzystany ambitnie.
Aby stosik nie zrobił się zbyt ciężki pojawiła się w nim ta powieść obyczajowa z akcją w Nowym Jorku. 
Co was dzisiaj zaciekawiło? Coś już znacie?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.