31 paź 2013

Podsumowanie października

Klimatyczne zdjęcie. Halloween nie uznaję, nie obchodzę, ale ten kotek z dyni wydał mi się ładny i nastrojowy, więc wstawiłam :)
Pora na podsumowanie. Październik był dla mnie ciężkim okresem. Kto śledzi bloga ten wie. Nawet nie spodziewacie się do jakich wniosków doszłam. Mój były chłopak wcale nie był taki idealny i cudowny jak mi się wydawało. Byłam nim zauroczona, a on to trochę wykorzystywał. Wszystko było moją winą. Na przykład to, że pojechał z kolegami na imprezę, a ja siedziałam w domu. No ale kto przepraszał, ja. I tak zawsze. Manipulował mną. Przykre, że dopiero teraz to zauważyłam. No, ale każdy uczy się na błędach i chyba wszyscy muszą przez coś takiego przejść. Przepraszam was za prywatę, przechodzę do podsumowania. Było ciężko, a więc czytanie mi nie szło. Tylko 3 książki. Z czego jedna to Lalka. Dodałam 5 recenzji. Wy nie zawiedliście, wspieraliście mnie i na liczniku jest aż 27173. Więcej aż o prawie trzy tysiące. Dziękuję :) Mam 137 obserwatorów, a więc przybyło 4.
Zapraszam do klikania w prawym górnym rogu na baner Testmetoo. Dzięki tej stronie można za darmo testować kosmetyki i inne produkty.

24 komentarze:

 1. To prawda, że uczymy się na błędach, zaś gdy mija zauroczenie widzimy drugą osobę taką, jaka jest naprawdę. Cieszę się, że wreszcie przejrzałaś na oczy, bo trzeba doceniać swoją wartość a ja czuje i wiem, że jesteś wyjątkową osobą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, a on po prostu był inny niż się wydawało, nie tylko ja się pomyliłam moja rodzina też

   Usuń
 2. Nie zawsze trzeba osiągać rekordowe statystyki. Oby listopad był już dużo bardziej pomyślny .

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja droga, nie żałuj żadnego człowieka w swoim życiu, nawet takie wredne osoby czegoś nas uczą :) teraz możesz cieszyć się swobodą i robić to, na co masz ochotę. I ukochana osoba - ta odpowiednia, jedyna - też się z czasem znajdzie :) Głowa do góry :)

  3 książki to tak jak i u mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami musi być gorzej, żeby potem było lepiej:) Na pewno spotkasz kogoś wartościowego:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką nadzieję, ale z pewnością wiele się nauczyłam i to mnie cieszy, bo jestem mądrzejsza o pewne doświadczenia

   Usuń
 5. I tak jesteś szczęściarą, że klapki z oczu opadły i mogłaś zobaczyć prawdziwą rzeczywistość zanim było za późno...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie teraz to widzę, że mogłam się wplątać w jeszcze gorszą dla mnie sytuację

   Usuń
 6. Dobrze, że zauważyłaś jaki był naprawdę. Teraz powinno mniej boleć, gdyż wiesz iż Tobą manipulował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, chociaż też trochę boli. Już nie chodzi o niego, po prostu kogoś mi teraz brakuje, już wiem jak to jest i to przykre

   Usuń
 7. Zdjęcie świetne. A za prywatę nie przepraszaj. Każdy potrzebuje wyrzuć z siebie pewne rzeczy. Mam nadzieję, że poznasz bardziej wartościowego mężczyznę. Tego Ci życzę!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Najważniejsze to poznać się na człowieku prędko, a nie po kilkunastu latach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet sobie nie umiem wyobrazić, ale może by tak było

   Usuń
 9. Miłość czasami bywa ślepa. Może nawet nie czasami, a zawsze. Ważne jednak, żeby ani jedna strona, ani druga tego nie wykorzystywała. Dobrze, że wyszło jak wyszło. Jesteś bogata o nowe doświadczenie i - oby - w Twoim życiu nie dochodziło do takich sytuacji. Człowiek uczy się na błędach.
  Trzymaj się i czytaj dobre książki w listopadzie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, a on to trochę wykorzystywał. Nie przeczę, że nie było też czasami pięknie, ale jednak nie tak jak powinno być

   Usuń
 10. I tak przez całe życie, przez całe życie się czegoś uczymy ;-) Wynik całkiem ładny :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Lepiej zauważyć późno, niż wcale,,, :) Teraz to już będzie tylko lepiej!- czego Ci oczywiście serdecznie życzę.:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.