23 paź 2015

Stosik #34Stosy, stosiki. Mniejsze, większe, ogromne. Chyba najchętniej odwiedzane posty na każdym blogu. U mnibyły praktycznie od jego początków, teraz od kilku miesięcy nie było żadnego. Dlaczego? Dodawałam zdjęcia książek, które akurat zostały wypożyczone czy w jakiś inny sposób do mnie dotarły. Pisaliście, że czekacie na recenzję podczas gdy post ukazywał się za dwa miesiące. Pomyślałam, że to wszystko trochę bez sensu. Później (pozdrowienia dla MejdinPoland :)) zaczęliście się dopytywać kiedy się jakiś pojawi. Przemyślałam sobie trochę spraw i jest. W całkowicie innej formule i wydaniu. Nie comiesięczny czy nawet co tygodniowy.Po prostu pewniaki, które tutaj niedługo znajdziecie. 

Od góry.
1.Antohony Doerr ,,Światło, którego nie widać". Książka wielokrotnie nagradzana, ceniona. Jak z nią jest naprawdę? Wojna, niewidoma dziewczynka i tajemniczy skarb. Czy to zawsze musi być ciekawe i wzruszające? Recenzja się tworzy. Pewnie zostanie opublikowana w niedzielę po powrocie ze studiów.
2.Nadia Hashimi ,,Afgańska perła". Wydawnictwo Kobiece Nowe wydawnictwo na rynku ze świetnym pomysłem na siebie. Już tutaj punktują, ponieważ książki typowo dla kobiet, a jednak gdy się wczyta w ich ofertę to nie są to bzdurne romanse. Powyższą książkę czytam i już teraz wiem, że nie jest to lektura łatwa. Wgryzam się, smakuję i delektuję. Rozmyślam
3. Gail McHugh ,,Pulse" Oj będzie się działo. Jedyne czego jestem na tysiąc procent pewna, to fakt, że będzie namiętnie i gorąco, a autorka zaserwuje szybsze bicie serca.
4. C.C. Hunter ,,Odrodzona" Autorka mi zupełnie nieznana. Wampiry w opisie, a ja cieszę się jak głupia, że ją mam. Dlaczego? Po prostu wcześniej nie czytałam takich książek. Gdy jeszcze był na nie wysyp.
5.Karin Slaughter ,,Moje śliczne". Czytałam, że to mocna pisarka, mocne słowa i treść. Jak najszybciej muszę się przekonać na podstawie tego thrillera.
Coś was zaciekawiło? Na coś czekacie? Podoba wam się taka forma stosików?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.