5 kwi 2018

Podsumowanie marca 2018

Podsumowanie u mnie jak zwykle z małym opóźnieniem. Wydaje mi się, że dopiero wczoraj był Sylwester, a tu już wiosna. Wiosna kalendarzowa, bo w chwili pisania tego posta pada śnieg z deszczem. Czas pokaże czy w końcu zrobi się ciepło, a ja będę spędzać z dzieckiem całe dnie na dworze na czym z pewnością ucierpi moje czytelnictwo.
W marcu przeczytałam 9 książek. Styczeń, luty, marzec. Co miesiąc taka sama ilość książek. Cieszy mnie fakt, że czy to mnóstwo obowiązków czy czas gdy jest trochę lżej zawsze udaje mi się wyrobić normę. 
Zrecenzowałam: 
Oprócz tego przeczytałam trzy książki dla Czytamwszędzie:
Jak wasze książkowe wyniki? Po kliknięciu zdjęcia poniżej zostaniecie przeniesieni do mojego rozdania z książką Rzecz o sowach na Instagramie :)

R O Z D A N I E 🐰Zajączek rozdaje #rzeczosowach 🐇dzięki uprzejmości @wydawnictwomuza mam dla was egzemplarz książki widocznej na zdjęciu 🌷 Musicie ✔️ dodać mnie do obserwowanych @chabrowacczytelniczka oraz @wydawnictwomuza ✔️ zaprosić w komentarzu 3 osoby ✔️ opublikować informację o konkursie na instastory 😁 pamiętaj mnie oznaczyć Wysyłka tylko na terenie Polski, pokrywam koszty wysyłki, a wydawnictwo ufundowało egzemplarz książki. Rozdanie trwa od dzisiaj czyli 30.03 do 13.04, później w ciągu trzech dni opublikuję wyniki #książka #books #bookstagram #bookstagrampl #bookstagramtopasja #booklove #bookadict #bookadiction #czytanietopasja #czytaniejestsexy #chabrowa #mojeukochaneczytadelka #instabook #instapic #instaphotography #photography #photooftheday #march #polish#polishgirl #rozdanie #konkurs #wygraj
Post udostępniony przez @ chabrowacczytelniczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.