9 cze 2014

Pomysł na dziś nr.14


Upał dzisiaj niesamowity, a więc Chabrowa zaprasza was na lekki post. Z pewnością tak wyglądają wszystkie mole książkowe. Ci którzy lubią czytać książki mają po prostu ciekawsze i bogatsze od reszty społeczeństwa życie. Pełne emocji, zachwytów, smutków i łez. My przeżywamy je głębiej.
Tak się właśnie czuję. Nienawidzę poniedziałków. Wtorków też. Dalej to już leci z górki. Jedynym pocieszającym faktem są wakacje. Po nich klasa maturalna i to już nie jest takie przyjemne.
Kolejna sukienka z serii tych, które są boskie, ale nikt nie wiem gdzie takie kupić. Pewnie za granicą. Tam mają o wiele lepsze ciuchy od nas. Pewnie wybrałabym więcej rzeczy.
Piękna fryzura. Jak grecka bogini.
Widzicie jak te literki wpasowują się w ich ciała? Tak samo każda z nas jest piękna. Zależy tylko od punktu widzenia i gustu. Każdy lubi co innego, każdemu się co innego podoba. Najważniejsze, aby inni akceptowali nas takimi jakimi jesteśmy. My też musimy się akceptować. Oczywiście jakieś wysiłek fizyczny swoją drogą, ale trzeba się po prostu dobrze czuć ze swoim ciałem. Ja dawniej się nie akceptowałam, nienawidziłam swojego wyglądu. Teraz jest inaczej, chociaż właściwie bardzo się nie zmieniłam. 
Piękności
Teraz wprost przeciwnie. Okropieństwo

14 komentarzy:

 1. Przepiuekne paznokcie, uwielbiam czarny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie mam żadnego czarnego lakieru, chociaż podoba mi się :)

   Usuń
 2. Pasek mam identyczny a pazurki odjazdowe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kiedyś też miałam taki pasek :)

   Usuń
 3. Wydaje mi się , że sukienkę podobną zdołasz znaleźć w naszych sieciówkach, które wydaje mi się nie są dużo uboższe od tych zagranicznych . Ale nie wiem może się mylę ; ) Ta opaska na tej dziewczyny włosach jest cudowna marze o takiej *.* wgl fryzura jest super. A co do zdjęcia że każdy jest piękny zgadzam się w 100%. Nie jest ważne jak inni nas postrzegają tylko jak my się postrzegamy.Jednak chciałabym o sobie tak myśleć Trochę się rozpisałam. Ale ciekawy post , to pisze ;)
  Zapraszam do mnie ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobrze, że się rozpisałaś :)

   Usuń
 4. te gotyckie pazurki są rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 5. te gotyckie pazurki są ekstra!

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam podobną sukienkę w Carry :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fryzura bardzo ładna. :) A te ostatnie buty - fuj!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.